GroupDocs.Conversion.FileTypes

Ad alanı, desteklenen dosya türlerini temsil eden sınıflar sağlar.

sınıflar

Sınıf Tanım
AudioFileType Ses belgelerini tanımlar Aşağıdaki türleri içerir: Mp3 , Aac , Aiff , Flac , M4a , Wma , Ac3 , Ogg , Wav , Ses biçimleri hakkında daha fazla bilgi edininBurada .
CadFileType 3B grafik dosya biçimleri için kullanılan ve 2B veya 3B tasarımlar içerebilen CAD belgelerini (Bilgisayar Destekli Tasarım) tanımlar. Aşağıdaki türleri içerir: Cf2Dgn , Dwf , DwfxDwg , Dwt , Dxf , Ifc , Igs , Plt , Stl . CAD biçimleri hakkında daha fazla bilgi edininBurada .
CompressionFileType Sıkıştırma biçimlerini tanımlar. Aşağıdaki dosya türlerini içerir: Zip . Rar . SevenZ . Tar . Gz . Gzip . Bz2 . Sıkıştırma biçimleri hakkında daha fazla bilgi edininBurada .
DatabaseFileType Veritabanı belgelerini tanımlar. Aşağıdaki dosya türlerini içerir: NsfLogSql
DataFileType Veri belgelerini tanımlar. Aşağıdaki dosya türlerini içerir: Xml . Json .
DiagramFileType Diyagram belgelerini tanımlar. Aşağıdaki türleri içerir: Vdw , Vdx , Vsd , Vsdm , Vsdx , Vss , Vssm , Vssx , Vst , Vstm , Vstx , Vsx , Vtx .
EBookFileType E-Kitap belgelerini tanımlar. Aşağıdaki dosya türlerini içerir: EpubMobiAzw3
EmailFileType E-posta uygulamaları tarafından e-posta mesajları, ekler, klasörler, adres defterleri vb. dahil olmak üzere çeşitli verilerini depolamak için kullanılan E-posta dosya biçimlerini tanımlar. Aşağıdaki dosya türlerini içerir:Eml , Emlx , Msg , Vcf . Mbox . Pst . Ost . E-posta biçimleri hakkında daha fazla bilgi edininBurada .
FileType Dosya tipi temel class
FinanceFileType Finans belgelerini tanımlar Aşağıdaki türleri içerir: XbrlIXbrlOfx Finans biçimleri hakkında daha fazla bilgi edininBurada .
FontFileType Yazı Tipini tanımlarbelgeler Aşağıdaki türleri içerir: TtfEotOtfCffType1WoffWoff2 Yazı tipi biçimleri hakkında daha fazla bilgi edininBurada .
ImageFileType Görüntü belgelerini tanımlar. Aşağıdaki dosya türlerini içerir: Ai , Bmp , Cdr , Cgm , Cmx , Dcm , Dib , DjVu , Dng , Emf , Emz , Eps , Gif , Ico , J2c , J2k , Jls , Jp2 , Jpc , Jpeg , Jpf , Jpg , Jpm , Jpx , Odg , Png , Psd , Svg , Svgz , Tif , Tiff , Webp , Wmf . Wmz . Görüntü biçimleri hakkında daha fazla bilgi edininBurada .
MarkupFileType İşaretleme ve Web dosyası biçimlerini tanımlar. Aşağıdaki dosya türlerini içerir: Htm , Html . Görüntü biçimleri hakkında daha fazla bilgi edininBurada .
NoteFileType Not alma biçimlerini tanımlar. Aşağıdaki dosya türlerini içerir: One . Not alma biçimleri hakkında daha fazla bilgi edininBurada .
PageDescriptionLanguageFileType Sayfa açıklaması belgelerini tanımlar. Aşağıdaki dosya türlerini içerir: SvgEpsCgmXpsTexPsPclOxps
PdfFileType Pdf belgelerini tanımlar. Aşağıdaki dosya türlerini içerir: Epub , Pdf , Xps .
PersonalStorageFileType E-posta uygulamaları tarafından e-posta mesajları, ekler, klasörler, adres defterleri vb. dahil çeşitli verileri depolamak için kullanılan Kişisel depolama dosyası biçimlerini tanımlar. Aşağıdaki dosya türlerini içerir: Ost , Pst , E-posta biçimleri hakkında daha fazla bilgi edininBurada .
PresentationFileType Slaytlar, şekiller, metin, animasyonlar, video, ses ve katıştırılmış nesneler gibi sunum verilerini barındırmak için kayıt koleksiyonunu depolayan Sunum dosyası biçimlerini tanımlar. Aşağıdaki dosya türlerini içerir: Odp , Otp , Pot , Potm , Potx , Pps , Ppsm , Ppsx , Ppt , Pptm , Pptx . Sunum biçimleri hakkında daha fazla bilgi edininBurada .
ProjectManagementFileType Microsoft Project, Primavera P6 vb. Proje Yönetimi yazılımı tarafından oluşturulan Proje dosyası formatlarını tanımlar. Bir proje dosyası, bir formda veya bir üründe veya bir hizmette ölçülebilir bir çıktı elde etmek için görevler, kaynaklar ve bunların çizelgelenmesinden oluşan bir koleksiyondur. Proje yönetimi belgeleri. Aşağıdaki dosya türlerini içerir: Mpp , Mpt , Mpx . Proje Yönetimi formatları hakkında daha fazla bilgi edininBurada .
PublisherFileType Yayıncı belgelerini tanımlar Aşağıdaki türleri içerir: Pub Yayıncı biçimleri hakkında daha fazla bilgi edininBurada .
SpreadsheetFileType Elektronik Tablo belgelerini tanımlar. Aşağıdaki dosya türlerini içerir: Csv , Fods , Ods , Ots , Tsv , Xlam , Xls , Xlsb , Xlsm , Xlsx , Xlt , Xltm , Xltx . E-tablo biçimleri hakkında daha fazla bilgi edininBurada .
ThreeDFileType 3B belgeleri tanımlar Aşağıdaki türleri içerir: FbxThreeDSThreeMFAmfAseRvmDaeDrcGltfObjPlyJtU3dUsdUsdzVrmlX 3B biçimler hakkında daha fazla bilgi edininBurada .
VideoFileType Video belgelerini tanımlar Aşağıdaki türleri içerir: Mp4 , Avi , Flv , Mkv , Mov , Webm , Wmv , Video formatları hakkında daha fazla bilgi edininBurada .
WebFileType Web belgelerini tanımlar. Aşağıdaki dosya türlerini içerir: XmlJsonHtmlHtmMhtMhtmlChm
WordProcessingFileType Düz metin veya zengin metin biçiminde kullanıcı bilgilerini içeren Kelime İşleme dosyalarını tanımlar. Düz metin dosyası biçimi, biçimlendirilmemiş metin içerir ve hiçbir yazı tipi veya sayfa ayarı vb. uygulanamaz. Aksine, zengin bir metin dosyası formatı, yazı tipi tipini, stilleri (kalın, italik, altı çizili vb.), sayfa kenar boşluklarını, başlıkları, madde işaretlerini ve sayıları ve diğer birçok biçimlendirme özelliğini ayarlama gibi biçimlendirme seçeneklerine izin verir. Aşağıdaki dosya türlerini içerir: Doc , Docm , Docx , Dot , Dotm , Dotx , Mobi , Odt , Ott , Rtf , Txt . Md . Log . Kelime İşleme biçimleri hakkında daha fazla bilgi edininBurada .